Skip Navigation Links
Historia

Ella Baché to profesjonalna marka kosmetyczna której twórczynią jest Madame Baché, farmaceutka z dyplomem Uniwersytetu w Budapeszcie, która całe swoje życie poświęciła badaniom nad stworzeniem unikalnych kosmetyków i zabiegów, które pozwolą na długo zachować zdrowie i piękno naszej skóry.
Pierwsze laboratoria firmy powstały w 1936 roku w Paryżu, kiedy to Madame Ella Baché pełna ciekawości i awangardowych pomysłów, wykorzystując wnikliwe obserwacje skóry, opracowała oryginalną recepturę kremu pomidorowego (Creme Tomate).
Krem ten stał się wizytówką naszej marki i do dnia dzisiejszego cieszy się ogromną popularnością oraz uznaniem wielu kobiet na całym świecie. Bogaty w nieznane wówczas  kwasy owocowe i likopen  wywołał rewolucję i przełom na rynku kosmetycznym. Od tego momentu w laboratoriach Ella Baché  w oparciu o solidną wiedzę, osiągniecia naukowe i najlepsze nowoczesne technologie, nieustannie powstają nowe, najwyższej jakości kosmetyki i zabiegi pielęgnacyjne,  oparte na odwiecznych skarbach natury, których zadaniem jest utrzymanie naturalnego piękna i zdrowia skóry.
W swych poszukiwaniach marka Ella Baché wychodzi daleko poza konwencjonalne, podejście do pielęgnacji, by stworzyć kosmetyki na miarę XXI wieku, których stosowanie daje spektakularne i długotrwałe efekty spełniające potrzeby każdej skóry.
Pamiętając, że każda skóra jest wyjątkowa i powinna funkcjonować w harmonii ze swoim wiekiem i otaczającym środowiskiem, Ella Baché dostarcza wszechstronnych rozwiązań dostosowanych do jej indywidulanych potrzeb.
Ella Baché daje Ci pewność, że jesteś w rękach ekspertów i każdy Twój problem traktowany jest indywidulanie. Unikatowe profesjonalne zabiegi Ella Baché zapewniają Ci spektakularne rezultaty w atmosferze pełnego relaksu.

Copyright EllaBache Polska 2012 | Powered by ewosoftCMS.net | Design by INDIVI