Skip Navigation Links

Demakijaż staje się przyjemnością …

Zmysłowe piękno zaczyna się od tego prostego, ale podstawowego kroku. Do tego pierwszego upiększającego rytuału Ella Baché podchodzi trójetapowo:

- demakijaż oczu, ust i twarzy,
- delikatne oczyszczenie,
- zaawansowana tonizacja.

To takie proste, a skóra czuje się czysta i świeża jak poranna rosa. Formuła każdego z tych preparatów została opracowana tak, aby dbać o Twoją skórę i chronić ją niezależnie od jej indywidualnego charakteru. Nowe preparaty do demakijażu rano pobudzą komórki skóry do życia i przygotują ją do nałożenia odpowiednich dziennych preparatów… a wieczorem doskonale oczyszczą i zrelaksują.

Produkty do demakijażu:

eyelashMakeUpRemover.png

Kremowy preparat do demakijażu oczu
Eyelash make-up remover

Bogaty w oleje roślinne, pielęgnacyjny preparat do demakijażu oczu i ust. Delikatnie rozpuszcza i usuwa nawet najtrwalszy makijaż. Doskonały dla wrażliwej i wymagającej skóry okolic oczu, dodatkowo działa odżywczo na rzęsy.
Cena 56 zł   Pojemność 50 ml

MakeupRemovingCocoonMilk.png

Kremowe mleczko do demakijażu
Makeup removing cocoon milk

Mleczko o kremowej konsystencji pomoże ci dokładnie, a zarazem delikatnie usunąć każdy rodzaj makijażu. Swój przepiękny zapach zawdzięcza obecności koktajlu z róży. Twoja skóra będzie czysta, pełna blasku i niewiarygodnie miękka.
Cena 75 zł   Pojemność 200 ml

SkinRevealingAustralGelToner.png

Delikatny tonik żelowy
Skin revealing austral gel toner

Jedwabisty tonik o żelowej konsystencji. Rano pobudza i energetyzuje skórę, a wieczorem wycisza. Dzięki zawartości polisacharydów tworzy ochronną warstwę i pozostawia skórę miękką i gładką.
Cena 75 zł   Pojemność 200 ml

FrostyMakeUpRemovingMilk.png

Odświeżające mleczko do wszystkich rodzajów skóry
Frosty make-up removing milk

Mleczko o ultra-lekkiej konsystencji doskonale usuwa każdy rodzaj makijażu i nie pozostawia uczucia tłustości na skórze. Twoja skóra staje się pełna blasku, miękka i odświeżona.
Cena 75 zł   Pojemność 200 ml

SkinRevealingPolarGelToner.png

Odświeżający tonik żelowy
Skin revealing polar gel toner

Tonik który działa energetyzująco na komórki skóry. Uzupełnia rytuał demakijażu, przygotowując skórę do kolejnych etapów pielęgnacji. Zmniejsza widoczność porów i lekko matuje skórę. Idealny dla skóry tłustej i mieszanej, nie zawiera alkoholu.
Cena 75 zł   Pojemność 200 ml

MakeupRemovingMilkFragranceFree.png

Bezzapachowe mleczko do demakijażu
Makeup removing milk fragrance free

Bezzapachowe mleczko do demakijażu oczu i twarzy, idealne do skóry wrażliwej. Koktajl z róży i owoców sprawi, że Twoja skóra będzie odświeżona, miękka i pełna blasku.
Cena 75 zł   Pojemność 200 ml

SkinRevealingLotionFragranceFree.png

Bezzapachowy tonik rewitalizujący
Skin revealing lotion fragrance free

Bezzapachowy tonik, który delikatnie oczyszcza skórę, idealny do skóry wrażliwej. Rano pobudza i energetyzuje skórę, a wieczorem wycisza i łagodzi. Tworzy na skórze ochronną warstwę i pozostawia ją miękką i gładką.
Cena 71 zł   Pojemność 200 ml

ChiffonCleansingCream.png

Aksamitny krem myjący
Chiffon cleansing cream

Niezwykle aksamitny, delikatny krem myjący, który podczas mycia zamienia się w kremową piankę. Oczyszcza skórę z resztek makijażu i zanieczyszczeń nagromadzonych w ciągu dnia. Pielęgnuje skórę podczas mycia, nie podrażniając i nie powodując uczucia ściągnięcia.
Cena 70 zł   Pojemność 125 ml

IcyCleansingBar.png

Lodowa kostka myjąca
Icy cleansing bar

Delikatny preparat oczyszczający skórę, zawierający bardzo delikatne środki myjące. Dzięki obecności specjalnie dobranych składników aktywnych detoksy kuje, nie podrażniając i nie ściągając skóry. Pozostawia ją świeżą i zrewitalizowaną.
Cena 28 zł   Pojemność 100 ml

DelicateExfoliatingGel.png

Delikatny peeling z płatkami róży
Delicate exfoliating gel

Delikatny żel złuszczający, wzbogacony płatkami róż o subtelnym przyjemnym zapachu. Łagodnie usuwa martwe komórki naskórka, a dzięki obecności oleju makadamia odżywia skórę i pozostawia ją miękką i gładką w dotyku. Bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.
Cena 87 zł   Pojemność 50 ml

FrissonExfoliatingCream.png

Orzeźwiający peeling gommage
Frisson exfoliating cream

Wyjątkowe połączenie peelingu mechanicznego i enzymatycznego. Delikatnie złuszcza obumarłe komórki, mentol przynosi uczucie świeżości, a zimny ekstrakt z jeżyny działa detoksykująco na skórę.
Cena 83 zł   Pojemność 50 ml

Copyright EllaBache Polska 2012 | Powered by ewosoftCMS.net | Design by INDIVI