Skip Navigation Links

Ochrona przed słońcem

Tworząc kosmetyki z linii słonecznej CAROTENSUN Ella Baché kierowała się jedną zasadą: maksimum  ochrony. Taką zasadę powinno się stosować jak najdłużej by zachować piękno, młodość i zdrowie swojej skóry. Dlatego w nowej linii CAROTENSUN wzmocniono ochronę przeciw promieniom UVA i UVB dzięki zastosowaniu nowoczesnych filtrów i karotenoidu, który gwarantuje zaawansowaną ochronę skóry przed fotostarzeniem.

Produkty

Krem o średniej ochronie do twarzy i ciała SPF 15

spf15.png

Age protect Solaire creme

Krem, który doskonale rozprowadza się na skórze i jednocześnie nawilża ją i odżywia. Dzięki zawartości karotenoidów zapewnia intensywne działanie przeciwrodnikowe i chroni skórę przed fotostarzeniem. Nowoczesne filtry UVA i UVB o szerokim spektrum działania chronią skórę przed działaniem promieni słonecznych. Doskonały dla każdego rodzaju skóry.
Cena 87 zł   Pojemność 50 ml

Krem o wysokiej ochronie do twarzy i ciała SPF 30

spf30.png

Age protect Solaire creme

Krem o bardzo przyjemnym zapachu zapewniający doskonałą ochronę przed słońcem. Nie pozostawia śladów na powierzchni skóry. Zapewnia intensywne działanie przeciwrodnikowe i chroni skórę przed fotostarzeniem. Zawiera nowoczesne filtry UVA i UVB dla zapewnienia jak najlepszej ochrony skóry.
Cena 87 zł   Pojemność 50 ml

Krem o wysokiej ochronie do twarzy i ciała SPF 50+

spf30.png

Age protect Solaire creme

Niezwykle skuteczny krem zapewniający doskonałą ochronę przed słońcem. Polecany dla osób o skórze wrażliwej. Nie pozostawia białych śladów na powierzchni skóry. Dzięki zawartości karotenoidów zapewnia intensywne działanie przeciwrodnikowe i chroni skórę przed fotostarzeniem. Zawiera nowoczesne filtry UVA i UVB dla zapewnienia jak najlepszej ochrony skóry.
Cena 98 zł   Pojemność 50 ml

Copyright EllaBache Polska 2012 | Powered by ewosoftCMS.net | Design by INDIVI