Skip Navigation Links

Rozjaśnianie

Jeśli Twoja skóra jest mniej jednolita niż kiedyś, a brązowe plamki na skórze zaczynają być niepokojące, to właśnie dla Ciebie marka Ella Baché stworzyła nową organiczną linię rozjaśniającą Blanc de Teint, która pomoże Ci zachować jednolity koloryt skóry i wydobyć jej naturalny blask. Główny kompleks linii Blanc de Teint Licorissime hamuje aktywność tyrozynazy i dzięki temu ogranicza powstawanie przebarwień na skórze.

Pielęgnacja domowa

LuminousWhiteClarifyingWater.png

Tonik rozjaśniający
Luminous white clarifying water

Łagodny tonik z BHA i kwasem salicylowym delikatnie złuszcza i wyrównuje koloryt skóry. Pomaga usunąć wierzchnią martwą warstwę naskórka i pobudza skórę do odnowy. Skóra jest gładsza, bardziej jednolita i zmatowiona. Zawiera w 100% naturalną kompozycję zapachową białego lotosu.
Cena 130 zł   Pojemność 200 ml

LuminousWhiteLicorissime.png

Serum rozjaśniające
Luminous white Licorissime

Silnie skoncentrowane serum zawierające kompleks Licorice o silnie rozjaśniających właściwościach. Wyciąg z algi Palmaria Palmata dodatkowo wzmacnia działanie kompleksu Licorice. Może być stosowane punktowo lub na całą twarz, szyję i dekolt. Zaleca się stosowanie przez minimum miesiąc dla osiągnięcia optymalnych rezultatów.
Cena 230 zł   Pojemność 30 ml

LuminousWhiteClarifyingCream.png

Krem rozjaśniający
Luminous white clarifying cream

Krem do codziennego stosowania zawierający wyciąg ze stokrotki o właściwościach rozjaśniających skórę i proteiny soi i pszenicy o właściwościach silnie odżywczych. Rozświetlające drobinki poprawią koloryt skóry i dodadzą jej zdrowego blasku. Świetnie sprawdza się przy skórze mieszanej. Przebarwienia stają się mniej widoczne, a skóra odzyskuje jednolity koloryt, gładkość i blask.
Cena 179 zł   Pojemność 50 ml

Copyright EllaBache Polska 2012 | Powered by ewosoftCMS.net | Design by INDIVI